+38 03546 2-52-15

Замовлення туру

Бронювання номерів on-line

Історична Кременеччина (одноденна)

Свято-Успенська Почаївська ЛавраСлава про   Свято-Успенську Почаївську Лавру давно вийшла за межі православного світу. Сам її вигляд вражає своєю величчю та грандіозністю: на території Почаївського монастиря, під опікою екскурсовода-семінариста, Ви зможете ознайомитися з історією монастиря, почути від нього безліч історій про чудеса, які відбувалися на Почаївській горі, пережити ті трагічні сторінки, які були в його історії. Незабутнім моментом для кожного віруючого стане преклоніння до Ікони Матері Божої Почаївської, стопи Богородиці на Почаївській горі, з-під якого б’є джерело з цілющою водою, мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївського.


Далеко за межі України відоме Джерело Святої Анни у селі Онишківці, яке завдяки Божій Благодаті та природним властивостям зцілює здоров’я всіх, хто прийняв у ньому купіль.

Кременець – одне із найстаріших міст України, багате на історичні місця та легенди. Символом міста є Замкова гора із руїнами фортеці, яка стала першою, що витримала навалу монголо-татар. Оглядова екскурсія по місту дозволить ознайомитися Вам із його історією та сьогоденням, Ви зможете оглянути монументальні споруди єзуїтського колегіуму  XVIII ст., знамениті «кременецькі близнюки» та Богоявленський монастир, який веде початок свого заснування із XVII ст. і на думку багатьох є одним із найкрасивіших жіночих монастирів Західної України.