+38 03546 2-52-15

Замовлення туру

Бронювання номерів on-line

Золоте кільце Південної Волині (дводенна)

Замкова гора

1-й день: Свято-Успенська Почаївська лавра – Джерело Святої Анни (с. Онишківці) – Замкова гора(м. Кременець) – оглядова по місту Кременцю– Кременецький Богоявленський монастир


Дубенський замок

2-й день. , Дубенський замок на території якого знаходиться два палаци – Острозьких та Любомирських, розташований на березі ріки Іква, приваблює відвідувачів своєю довершеністю та вдалим природнім розташуванням: з нього розкриваються прекрасні краєвиди Поліської низовини.

Остріг
Родовим гніздом князів Острозьких є місто Остріг, на території якого дотепер збереглися чотири вежі колишніх укріплень міста, пристосовані, на даний час, під музеї – краєзнавчий та книги.Зведення головного монастирського храму у селі МежиріччяМежиріччя, яке знаходиться на околиці Острога - Троїцької церкви, пов'язують з храмобудівною діяльністю князя Костянтина Острозького у XVI ст. З часом він набув яскравих рис оборонної споруди, обнесеної мурованою стіною та земляним валом.Головною святинею храму є ікона «Богородиця Одигітрія», яка має грецьке походження, та була привезена у XVI ст. з Афонської гори. Цікавою для відвідувачів буде і єдина в Україні старосвітська піч, у якій, за переказами, турки живцем спалювали місцеве населення.