+38 03546 2-52-15

Замовлення туру

Бронювання номерів on-line

На татарському шляху (дводенна)

Дубенський замок1-й день. Особа знаменитого Тараса Бульби невіддільна від Дубенського замку, який розташувався у центрі міста на узбережжі ріки Іква. Замок, споруджений наприкінці XV ст., перебував у власності знаменитих князів Острозьких, має на своїй території два палаци – Острозьких та Любомирських, які доповнюють загальне враження про дух цієї епохи.

Почаїв: Свято-Успенська Почаївська Лавра. Кременець: оглядова по місту, Замкова гора.

2-й день. ВишнівецьЗасновник Хортицької Січі Дмитро та непримиренний ворог православ’я та козацтва Ярема Вишнивецькі, московський самозванець Лжедмитрій І – всі ці історичні особи об’єднує Вишнівець. Вишнівець, як резиденція однойменних князів, особливо прославився у XVIIІ ст., коли фортецю було перетворено на палац, який Оноре де Бальзак назвав «Малим Версалем», а при ньому закладено парк. Відвідавши містечко Вишнівець, ви немов би відчуєте блиск колишнього життя княжих родин України.

Збаража Історія Збаража невід’ємна від роду князів Збаразьких, історії фортеці та подій 1649р., які зробили місто знаменитим на всю Європу. Особливістю будівництва фортеці було те, що йому передував вихід трактату, у якому були закладені теоретичні основи будівництва укріплень нового типу, що зробило його досконалим. Саме тут розвивалися основні події 1649р., відома «збаражська облога», де героїзм та мужність проявили як українці так і поляки.

Микулинецький замокМикулинецький замок є одним із небагатьох на українських землях, який був збудований жінкою – Анною Йордановою. Чотирикутна фортеця із бастіонами дотепер оповита легендами як сивої давнини, так і недавнього часу. Інтриги додає той факт, що це єдиний замок в Україні, який має власника. Варто уваги оглянути палац Реїв із деревом, у якого коріТроїцький костелння росте вгору, та Троїцький костел XVIIІ ст.., збудований за зразком костелу при королівському палаці у Дрездені.

Теребовля відома як одне із найдавніших міст України(1097р.). Саме із цим містом пов’язана знаменита літописна історія про князя Василька, осліпленого віроломними князями-сусідами, героїчна постать дружини коменданта фортеці пані Хшановської та багато іншого, вартого уваги.  Сама фортеця, яка височить над містом,   до теперішнього часу вражає могутністю своїх стін та подихом давнини.