+38 03546 2-52-15

Замовлення туру

Бронювання номерів on-line

По волинському краю (дводенна, 1-й варіант)

Кременецький Богоявленський монастир1-й день: Свято-Успенська Почаївська лавра – Свято-Духівський монастир – Джерело Святої Анни(с.Онишківці) – Замкова гора(м. Кременець) – оглядова по місту Кременцю – Кременецький Богоявленський монастир 

2-й день. Дубенський замок, на території Дубенський замокякого знаходиться два палаци – Острозьких та Любомирських, розташований на березі ріки Іква, приваблює відвідувачів своєю довершеністю та вдалим природнім розташуванням: з нього розкриваються прекрасні краєвиди Поліської низовини. У замку ви зможете пройти оригінальним підземним ходом, який виводив, у минулому, до річкової пристані.

Замок ЛюбартаІ, звичайно, центром волинського краю є місто Луцьк, яке приваблює цінителів старовини знаменитим замком Любарта XIV ст., фортифікаційною спорудою, яка найкраще з подібних на українських землях збереглася на теперішній час та містить на Собор Св. Апостолів Петра і Павласвоїй території цілий ряд тематичних експозицій. Вартим уваги є кафедральний собор Св. Апостолів Петра і Павла з монастирем єзуїтів та підземеллями, де знаходиться діючий кафедральний собор римо-католицької церкви, та Лютеранська кірха, поч. XX ст., зведена у неоготичному стилі на фундаментах кармелітського монастиря. Поруч із останньою знаходиться луцький «будинок з химерами» - оригінальна експозиція кам’яних споруд на одному із подвір’їв міста.