+38 03546 2-52-15

Замовлення туру

Бронювання номерів on-line

По волинському краю (дводенна, 2-й варіант)

1-й день: Свято-Успенська Почаївська лавра – Свято-Духівський монастир – Джерело Святої Анни(с. Онишківці) – Замкова гора (м. Кременець) – оглядова по місту Кременцю– Кременецький Богоявленський монастир

Свято-Троїцький собор2-й день. Місцем історичної пам’яті українців традиційно є Берестечко – поле знаменитої битви у рамках національно-визвольної війни сер. XVII ст. у 1651р. Його серцем є Свято-Троїцький собор, зведений на поч. ХХ ст. на честь загиблих козаків, при якому знаходиться музей Музей Берестецької битвиБерестецької битви, та величний пам’ятник на полі. Бажаючі можуть познайомитися із пам’ятником князя Пронського – «Мурованим стовпом», та каплицею святої Теклі, яка була заснована у трагічні часи татарських набігів.

Дубенський замокДубенський замок, на території якого знаходиться два палаци – Острозьких та Любомирських, розташований на березі ріки Іква, приваблює відвідувачів своєю довершеністю та вдалим природнім розташуванням: з нього розкриваються прекрасні краєвиди Поліської низовини. У замку ви зможете пройти оригінальним підземним ходом, який виводив, у минулому, до річкової пристані.

Фортифікаційна  споруда ХІХ ст. (Тараканів)На околиці Дубна, у лісовому масиві поблизу села Тараканів знаходиться надпотужна фортифікаційна  споруда ХІХ ст., збудована за наказом російської влади як прикордонне укріплення. Незважаючи на те, що Тараканівському форту довелося пережити дві світові війни, він досить добре зберігся та вражає уяву відвідувачів своєю потужність та досконалістю.