+38 03546 2-52-15

Замовлення туру

Бронювання номерів on-line

Через старий кордон (дводенна)

Кременець
1-й день:
Свято-Успенська Почаївська лавра – Свято-Духівський монастир – Джерело Святої Анни(с. Онишківці) – Замкова гора(м. Кременець) – оглядова по місту Кременцю – Кременецький Богоявленський монастир


Олеський замок2-й день. Олеський замок
, який стояв на кордоні Галичини та Волині, завжди мав стратегічне значення для оборони краю від ворожих нападів. Мури фортеці бачили боротьбу поляків та литовців за українські землі, були свідками останнього опору руських князів проти наступу польського королівства XV ст., стали однією із твердинь на шляху татарських набігів. З кін. XVІІ ст. замок перетворюється у резиденцію польського короля, все більше набуваючи характеру розкішного палацу. Переживши незгоди ХІХ-ХХ ст., які перекочували краєм, Олеський замок, який кидається у вічі завдяки розташуванню на високому пагорбі, дотепер приваблюю туристів своєю архітектурою та багатою мистецькою колекцією.

Підгорецький замокПодолавши невелику відстань від Олеська у напрямі на Броди, вартим уваги є відвідування замку у Підгірцях – одного із найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями, який був збудований у XVІІ ст. Фасади замку мають відверто французький стиль. Не випадково кілька сцен радянського фільму «Три мушкетери» знімалися саме тут.

Золочівський замокНезважаючи на те, що замок у Золочеві не відзначається фотогенічністю, він є унікальним у багатьох моментах. Це перша, збудована на українських землях, фортифікаційна споруда, яка була споруджена за голландською системою, найбільш ефективною в умовах розвитку артилерії.   Справжньою прикрасою замку є два палаци, на його території – Великий та Китайський, обидва з них відповідають своїй назві та містять багато цікавинок для туристів.