+38 03546 2-52-15

Замовлення туру

Бронювання номерів on-line

По Волині та Поділлю (дводенна, 1-й варіант)

1-й день: Свято-Успенська Почаївська лавра – Свято-Духівський монастир – Джерело Святої Анни(с. Онишківці) – Замкова гора(м. Кременець) – оглядова по місту Кременцю– Кременецький Богоявленський монастир.

Маріїнський  духовний центр (с.Зарваниця)2-й день. Маріїнський  духовний центр, який знаходиться у с.Зарваниця, широко відомий як місце паломництва християн, перш за все греко-католицького віросповідання. У живописній долині ріки Стрипа у ХІІІст. відбулося явлення Богородиці, внаслідок якого джерело отримало цілющі властивості, а віруючі отримали ще одну святиню – Ікону Матері Божої Зарваницької.

Печерний скельний монастирПроїжджаючи вздовж тієї ж Стрипи, перед поглядом розкинеться глибока долина, у скелях якої дотепер зберігся печерний скельний монастир, вздовж якого зроблено оригінальну хресну дорогу  - це Рукомиш. Варто познайомитися із скульптурою Святого Онуфрія – єдиною кам’яною роботою Пінзеля, яка знаходиться у місцевому храмі. БучачСтанете Ви і свідками Образу Спаса Нерукотворного, якого природа сама відтворила у кам’яній глибі.

Містечко Бучач багате своїми старовинними спорудами. Це і залишки фортеці, і василіанський монастир, і міська ратуша, і костел Успіння Богородиці – побачивши це все, Ви сформуєте уявлення про класичне галицьке містечко.